Wyciągarka KingOne ORCA 13,0 [5897kg]
niedostępny
Opis
Wyciągarka Kingone ORCA-13.0 o uciągu 5897 kg to najnowszy model znanej firmy, jakością przewyższa znane amerykańskie wyciągarki WARN czy Superwinch.
Stworzona została przy współpracy z inżynierami angielskiej firmy Goodwinch. Doskonale sprawdza się do ekstremalnych zastosowań w samochodach terenowych. Wykonana z dbałością o szczegóły na pewno nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających miłośników jazdy w ciężkim terenie.
Hamulec wyciągarki (automatyczny, podwójny, stożkowy) został zamontowany na końcu przekładni - dzięki temu nie jest on przeniesieniem napędu, nie nagrzewa bębna oraz jest niezwykle odporny na przeciążenia.
Przekaźnik wyciągarki schowany w wytrzymałej, niedużej obudowie którą można zamocować w dowolnym miejscu.
Rączka sterująca przekładnią, została tak zaprojetowana, aby maksymalnie ułatwić i uprzyjemnić korzystanie z wyciągarki nawet w najtrudniejszych warunkach.
Zwiększono prześwit na linę, dzięki czemu nie trzeba obawiać się niebezpiecznego jej skumulowania w jednym miejscu.
Wyposażona w pilot bezprzewodowy oraz najnowszy model pilota bezprzewodowego.
Wyciągarka posiada certyfikat bezpieczeństwa CE oraz 5 letnią gwarancję door-to-door (wyciągarka odbierana jest na serwis kurierem na nasz koszt) a także pełen serwis pogwarancyjny. Warunki gwarancji do wglądu na stronie escape4x4.pl.
Pudełko zawiera:
- wyciągarka + lina stalowa
- prowadnicę rolkową do liny stalowej
- pilot przewodowy
- pilot bezprzewodowy
- plastikowa puszka przekaźnikowa wraz z kablami
- hak
- śruby montażowe
- instrukcja w języku polskim
Szybkość zwijania liny i pobór prądu:
| Obciążenie (lbs/kg) | Szybkość (m/min) | Pobór prądu (A) 12/24 v |
| 0 | 11,0 | 65/40 |
| 6000 (2722) | 3.5 | 220/120 |
| 11000 (4990) | 1,7 | 340/170 |
| 13000 (5897) | 1.13 | 395/205 |
Uciąg i ilość liny na poszczególnych zwojach:
| Warstwa liny | Uciąg na warstwie (kg) |
| 1 | 5897 |
| 2 | 4763 |
| 3 | 4218 |
| 4 | 3720 |
Dane techniczne
| Uciąg w poślizgu | 13000 lbs/5897 kg |
| Przełożenie | 206:1 |
| Przekładnia | 3-stopniowa, planetarna |
| Hamulec | cierny, podwójny stożek |
| Lina | stalowa 9,5 mm 27 metrów |
| Prowadzenie liny | Prowadnica rolkowa |
| Sterowanie | przewodowe i bezprzewodowe |
| Zalecany akumulator | minimum 650cca prądu rozruchowego |
| Otwory montażowe | 254 x 114,3 mm |
| Waga | 44 kg |
| Wymiary | 612x165x209 mm |
| Gwarancja | 5 lat |