Wyciągarka KingOne TDS-12.0H 12000 lbs [5443kg]
dostępny
Opis
Wyciągarka Kingone TDS-12.0H o uciągu 5443 kg jakością przewyższa znane amerykańskie wyciągarki WARN.
Stworzona została przy współpracy z inżynierami angielskiej firmy Goodwinch. Doskonale sprawdza się do ekstremalnych zastosowań w samochodach terenowych.
Wykonana z dbałością o szczegóły na pewno nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających miłośników jazdy w ciężkim terenie.
Automatyczny stożkowy hamulec został zamontowany na końcu przekładni - dzięki temu nie jest on przeniesieniem napędu, nie nagrzewa bębna oraz jest niezwykle odporny na przeciążenia.
Przekaźnik wyciągarki jest całkowicie wodoszczelny i schowany w wytrzymałej, niedużej obudowie którą można zamocować w dowolnym miejscu.
Dźwignia sterująca przekładnią, została tak zaprojektowana, aby maksymalnie ułatwić korzystanie z wyciągarki nawet w najtrudniejszych warunkach, nie wymaga użycia siły.
W wyciągarce zwiększono prześwit na linę, dzięki czemu nie trzeba obawiać się niebezpiecznego jej skumulowania w jednym miejscu.
Wyposażona w pilot bezprzewodowy oraz przewodowy - dla wygodnej obsługi w zależności od sytuacji.
Wyciągarka posiada certyfikat bezpieczeństwa CE oraz 5 letnią gwarancję door-to-door (wyciągarka odbierana jest na serwis kurierem na nasz koszt) a także pełen serwis pogwarancyjny. Warunki gwarancji do wglądu na stronie escape4x4.pl.
Zawartość zestawu:
- wyciągarka + lina stalowa
- prowadnica rolkową do liny stalowej
- pilot przewodowy
- pilot bezprzewodowy
- plastikowa puszka przekaźnikowa wraz z kablami
- hak
- śruby montażowe
- instrukcja w języku polskim
Szybkość zwijania liny i pobór prądu:
| Obciążenie (lbs/kg) | Szybkość (m/min) | Pobór prądu (A) |
| 0 | 9.0 | 60 |
| 2000 (907) | 4.2 | 116 |
| 4000 (1814) | 3.5 | 150 |
| 6000 (2722) | 3.0 | 198 |
| 8000 (3629) | 2.6 | 240 |
| 95000 (4309) | 2.4 | 268 |
| 12000 (5443) | 1.8 | 320 |
Uciąg i ilość liny na poszczególnych zwojach:
| Warstwa liny | Uciąg na warstwie (kg) | Ilość liny na bębnie (m) |
| 1 | 5443 | 7.2 |
| 2 | 4445 | 14.7 |
| 3 | 3760 | 20.6 |
| 4 | 3255 | 27 |
Dane techniczne
| Uciąg w poślizgu | 12000 lbs [5443 kg] |
| Silnik | 5,5 KM/4 KW |
| Przełożenie | 216:1 |
| Przekładnia | 3-stopniowa, planetarna |
| Hamulec | cierny za przekładnią |
| Rozmiar bębna | 63.5mm x 229mm |
| Lina | Stalowa 9,5mm 28m |
| Prowadzenie liny | Prowadnica rolkowa |
| Sterowanie | przewodowe i bezprzewodowe |
| Zalecany akumulator | minimum 650cca prądu rozruchowego |
| Otwory montażowe | 254 x 114,3 mm |
| Waga | 42kg z liną stalową |
| Wymiary | 612mm x 165mm x 191mm |
| Gwarancja | 5 lat |