Wyciągarka KingOne TDS-9.5H 9500 lbs [4309kg]
niedostępny
Opis
Wyciągarka Kingone TDS-9.5H o uciągu 4309 kg jakością przewyższa znane amerykańskie wyciągarki WARN.
Stworzona została przy współpracy z inżynierami angielskiej firmy Goodwinch. Doskonale sprawdza się do ekstremalnych zastosowań w samochodach terenowych.
Wykonana z dbałością o szczegóły na pewno nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających miłośników jazdy w ciężkim terenie.
Przełożenie 156:1 zapewnia dużą szybkość zwijania.
Automatyczny stożkowy hamulec został zamontowany na końcu przekładni - dzięki temu nie jest on przeniesieniem napędu, nie nagrzewa bębna oraz jest niezwykle odporny na przeciążenia.
Przekaźnik wyciągarki jest całkowicie wodoszczelny i schowany w wytrzymałej, niedużej obudowie którą można zamocować w dowolnym miejscu.
Dźwignia sterująca przekładnią, została tak zaprojektowana, aby maksymalnie ułatwić korzystanie z wyciągarki nawet w najtrudniejszych warunkach, nie wymaga użycia siły.
W wyciągarce zwiększono prześwit na linę, dzięki czemu nie trzeba obawiać się niebezpiecznego jej skumulowania w jednym miejscu.
Wyposażona w pilot bezprzewodowy oraz przewodowy - dla wygodnej obsługi w zależności od sytuacji.
Wyciągarka posiada certyfikat bezpieczeństwa CE oraz 5 letnią gwarancję door-to-door (wyciągarka odbierana jest na serwis kurierem na nasz koszt) a także pełen serwis pogwarancyjny. Warunki gwarancji do wglądu na stronie escape4x4.pl.
Zawartość zestawu:
- wyciągarka i linę stalowa
- prowadnica rolkową do liny stalowej
- pilot przewodowy
- pilot bezprzewodowy
- plastikowa puszka przekaźnikowa wraz z kablami
- hak
- śruby montażowe
- instrukcja w języku polskim
Szybkość zwijania liny i pobór prądu:
| Obciążenie (lbs/kg) | Szybkość (m/min) | Pobór prądu (A) |
| 0 | 19.5 | 60 |
| 2000 (907) | 4.7 | 150 |
| 4000 (1814) | 4.0 | 187 |
| 6000 (2722) | 3.4 | 246 |
| 8000 (3629) | 2.9 | 314 |
| 9500 (4309) | 2.5 | 370 |
Uciąg i ilość liny na poszczególnych zwojach:
| Warstwa liny | Uciąg na warstwie (kg) | Ilość liny na bębnie (m) |
| 1 | 4309 | 7.2 |
| 2 | 3500 | 14.7 |
| 3 | 2977 | 22.1 |
| 4 | 2578 | 30 |
Dane techniczne
| Uciąg w poślizgu | 9500 lbs [4309 kg] |
| Silnik | 5.2KM/3.9KW |
| Przełożenie | 156:1 |
| Przekładnia | 3-stopniowa, planetarna |
| Hamulec | cierny za przekładnią |
| Rozmiar bębna | 63.5mm x 229mm |
| Lina | Stalowa 8.7mm 30m |
| Prowadzenie liny | Prowadnica rolkowa |
| Sterowanie | przewodowe i bezprzewodowe |
| Zalecany akumulator | minimum 650cca prądu rozruchowego |
| Otwory montażowe | 254 x 114,3 mm |
| Waga | 42kg z liną stalową |
| Wymiary | 609mm x 165mm x 191mm |
| Gwarancja | 5 lat |